
Фекальний насос VODOMET-2.0 Квт (з ріжучим НОЖЕМ) СЛАВЕННЯ Ґарантії 3года
3 450 ₴
2 932,50 ₴
- В наявності
- +380 (95) 131-18-38Керiвник вiддiлу продаж
Фекально-дренажний насос VODOMET-2. 0 Квт (з ріжучим НОЖЕМ)
Гарантія 3 роки.
З подрібнювачем
Гарантія на товар здійснюється в сервісі центрів в таких містах як ГАРЬКОВ, Дніпр Уточнюйте інформацію у консультантів, тому що багато СЕРВІС_ЦЕНТРИ закрилися! ПРОИЗВОДИТЕЛЬ СЛАВЕНСКО-УКРАИНСКИЙ ЗАВОД VODOMET!!

Призначено ДЛЯ викачування Фекальних мас і ХІМІЧНИХ НЕ АГРЕСІВНИХ ЖІДКОСТЕЙ (у тому числі зі змістом іла) осушення підвалів, котлів, відводу стічних вод, дренаж, відка води, що містять фекалії!
У першу чергу для викачування викинених ВИГРЕБНИХ ЯМ! - викини нечистото з приватних будинків де каналізація змішаного типу, є на увазі (кухня ванна і можливо туалет) По-друге! Це насос чудово зарекомендував для викачки (ЛЕВНЕВОК (ДОЖОВІ СТОКИ) ПОГРЕБІВ І ПОМІЩЕННИЙ КОТОРІ НАЙБІЛЬНІ ЧИЛІ ЦЕЛІКОМ ЗАТОПЛЕНІ ВОДІЙ!) СУЧАСНА рідина, яку сам гойдає, охолоджується в роботі майже безшуменно!

Всі насоси завантаженого типу оснащені (ТЕПЛОВА ЗАХИСТКА) а також (захисту від сухого ходу) ПЛАВОК двоконтактний поплавець! Поплавковий вимикач дозволить вмикати і вимикати насос повністю у автоматичному режимі. Щоб уникнути поломок заводу, виробник радить не більше 30 вимикань за годину!
Електро двигун потужністю 2, 0квт Електропричину, повністю ізольований від контакту з перекачованою рідиною, двигун однофазний, асинхронний, подвійне ущільнення з керамографіту, дає можливість використовувати насос в побутових цілях (Хоть на кожен день!) в той час як інші конкуренти виробляють продукцію 2, 5 квт 3 квт. квт, що не дає можливості використовувати її для населення, оскільки струмок не може витримати!

Корпус двигуна VODOMET 2, 0 КВТ виготовлено з високопробного Чугуна! Збірка цього насоса виробляється на території України, корпусу насосів виготовляється на ЗАВОДЕ VODOMET-GROOP! З'явилися!
Плодом цього матеріалу є висока стійкість до механічних ушкоджень, що на рядах з конкурентами з (пластиковими корпусами) дає йому велику перевагу!
Пососи, які мають чугуні корпуси, менш схильні до коррозії та руйнування, що збільшує його термін експлуатації! Внутрішня (ЗАБОРНА КАМЕРА) насоса також чугунна (Закритого типу) насос оснащений НОЖОМ що помітно навіть не озброєним поглядом якщо перевернути насос! Конструктивно парканна камера насоса зроблена правильно і грамотно, і ще одна не мені головна перевага, ґанчатка геометричні зроблена з правильним нахилом лопатей, для того щоб переробити величезний об'єм рідини 10кубів /у годину! ОСТЕРІГАЙСЯ!Їх насосах рученята пластикова!
Вихідний патрубок насоса діаметром 50ммм -2 дюйма, що дає можливість приєднувати не тільки дренажний шланг але і пожежний рукав! Мережний кабель довжиною 5м. В експлуатації дуже простий насос перш за все завантажений! Смолос спускається на дно (ВИГРЕБНОЇ ЯМИ), опускається на трос або на будь - якій мотузці, вмикаючи насос! (ПОПЛАВОК У ВІРТИКАЛЬНОМУ ПОЛОЖЕНІЇ-НАС ВКЛЮЧЕН І РОБОТЕТ! Коли поплавок лягає в горизонт з насосом -НАС ВИКЛЮЧАЄСЬ! Цей насос підіймає воду на 12 метрів Комплектацію насоса уточуйте у менеджера інтернет магазину -Антона!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Словенія |
| Виробник | VODOMET |
| Вид насоса | Фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 12 м |
| Пропускна здатність | 10 куб.м/год |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Підвищення тиску | Ні |
| Максимальна глибина занурення | 7 м |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 30 мм |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Так |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Тип ротора | Сухий |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 350 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Рівень шуму | 20 дБ |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 4 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 35 град. |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Максимальна кількість пусків в годину | 30 |
- Ціна: 2 932,50 ₴



