
Насос шнековий заглибний для криниці Vodomet 4QGD 0,37 кВт 100 (мм) 1,8 куба на годину Мідна обмотка
2 600 ₴
- В наявності
+380 (68) 024-52-38
менеджер- +380 (95) 131-18-38Керiвник вiддiлу продаж
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА! Укрпоштою!
Шнековий глибинний насос Vodomet 4QGD-100 мм 1,8-100-0, 37 кВт
Призначений для подавання чистої води в побутових умовах зі свердловин діаметром не менш ніж 125 мм і більше, а також із шахтних колодязів, резервуарів і відкритих водойм для поливання садів і городів.
Температура води, що перекачується, має бути не вище 40 °C і не нижче ніж 1 °C. Не допускається перекачування забруднених і кислотних рідин.

- Потужність двигуна становить 370 Вт.
- Максимальний напір 65 метрів.
- Продуктивність 1, 8 м3 на годину — це 30літров на хвилину!
- Насос виготовлений із неіржавкої сталі.
- Робоче колесо шнекового типу виготовлене з хромованої сталі.
- Діаметр вхідного отвору 1 дюйм. Довжина кабелю 10 м (довжина може змінюватися залежно від партії товару Уточнюйте у продавця!)
Додатково за запитом клієнта, додаємо кабель а також трос.
Купити недорого цей товар Ви можете зателефонувавши НАМ! наші консультанти Сергій і Наталія з задоволенням дадуть відповідь та кваліфіковано проконсультують Вас! (Допомога підібрати правильно товар) Для додаткової консультації Просімо телефонує з 8-00 до 20-00 І найголовніша Доставка! уточнюйте у свого Менеджера за Промокоди на Укр-пошту та Нову пошту! Робимо за можливістю Безоплатну Доставку!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VODOMET |
| Країна виробник | Словенія |
| Максимальна пропускна здатність | 1.7 куб.м/год |
| Максимальний робочий тиск | 2 бар |
| Мінімальний робочий тиск | 1 бар |
| Максимальна глибина занурення | 15 м |
| Перекачувані середи | Чиста вода |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 4 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.37 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вага | 9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 60 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальний напір | 65 м |
| Максимальна кількість пусків на годину | 30 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір вхідного підключення | 1" |
| Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм | 570х185х110 |
| Бренд | Vodomet |
| Артикул | vodomet 4qgd |
| Максимальний витрата, л/хв | 30 |
| Споживана потужність, Вт | 370 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь |
| Комплектація | Насос, кабель з євровилкою, інструкція, гарантійний талон |
| Механізм насоса | Шнековый |
| Гарантія на гідравлічну частину | 24 |
| Макс. занурення від дзеркала води, м | 10 |
| Допустимая температура жидкости, °C | 40 |
| Корпус насоса | Нержавеющая сталь |
| Тип підключення | Різьба |
| Обмотка статора | Мідь |
| Вага нетто, кг | 9 |
| Розмір вихідної підключення | 1" |
| Максимальний напір, м | 65 |
| Діаметр насоса | 4" |
| Гарантія на електродвигун | 12 міс. |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Напруга мережі, В | 220/230 |
| Тип виробу | Глибинний насос шнековий |
| Робоче колесо | Немає |
| Основні атрибути | |
| Якість води | Чистий |
| Підвищення тиску | False |
| Стан | Нове |
| Вид насоса | Скважинний |
| Пропускна здатність | 1.8 куб. м/год |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Тип ротора | "Сухой" |
| Число водозабірних точок | 3 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴







