
Мембрана-50л (груша для бака)
560 ₴
- В наявності
+380 (68) 024-52-38
менеджер- +380 (95) 131-18-38Керiвник вiддiлу продаж
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мембрана-50л (груша для бака) Виробник завод H.World (PRC) виготовлена з високоякісної гуми з додаванням каучукових силіконових смол Бутилкаучука EPDM товщиною мембрани 4мм,Мембрана вважається витратним матеріалом для бака. без заміни, залежно від частоти експлуатації! Горловина у баків різні в діаметрі бувають 80-90мм уточнюйте у свого менеджера. У кожного заводу виробника свої розміри і баків і горловин бака тому не всі мембрани підходять на один бак, всі зі своєю співвісністю та розмірами флянцевої (затяжної) сторони! Даний тип груш підходить для більшості італійських гідробаків, таких як h.world.aquasystem, speroni, imera, aquapress, zilmet. Купити недорого данний товар -52-38
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 25 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Основні | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальний робочий тиск | 5 бар |
| Максимальна пропускна здатність | 4 куб.м/год |
| Мінімальна пропускна здатність | 0.5 куб.м/год |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Виробник | H. World |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 4 град. |
| Вага | 0.315 кг |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Об'єм гідробака | 24 л |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴

