
Фекальний насос із подрібнювачем DELTA WQD 1.1 (для вигрібних ям)(КОРПУС ЧАВУН)
2 480 ₴
- В наявності
- +380 (95) 131-18-38Керiвник вiддiлу продаж
НАСОС DELTA WQD 1. 1
- Гарантія 2 роки.
- Гарантія на товар здійснюється в сервіс центрах у таких містах, як (КІВ Дніпро ХАРКІВ ЛЬВІВ ЧОРНОВЦІ
- Уточнюйте інформацію в консультантів, позаяк під час пандемії багато СЕРВІС_ЦЕНТРИ зачинилися!
- Виробляється Насос у трьох європейських країнах (ПОЛЬША СЕРБІЯ БОЛГАРІЯ) Дренажно-фекальний насос DELTA WQD 1. 1
Призначений для викачування Фекальних мас і ХИМІЧНІ НЕ АГРЕСИВНИХ РІДИКОСТІВ (зокрема й з вмістом іла)!

Насамперед для викачування ВІГРЕБНИХ ЯМ! -сток очищення з приватних будинків, де каналізація змішаного типу, має на увазі (кухня ванна та можливо туалет) ОСОБО ПОВЗЮЄТЬСЯ ПРІЗОМ У НАСЕЛЕННЯ! ДЕ МАШИНО (асинізатором) ЗАЕХАТИ І ВИКАЧАТИ НЕТ МОЖЛИВОСТІ!
Во вторых! Цей насос себе чудово зарекомендував для викачування (ЛЕВНЕВОК (ДОРЖОВІ СТОКИ) ПОГРЕБІВ І ЗАСТОСУНОК ЩОРІСТАННЯ ЧАСТИЧНО АБО ЦЕЛІКОМ ЗАТОПЛЕНІ ВОДИЙ!) НАСОС у роботі практично безшумний і не вибагливий, охолоджується тією рідиною, яку сам гойдає!
Усі насоси заглибного типу обладнані (ТЕПЛОВИЙ ЗАХИСТИЙ) а також (захист від сухого ходу) ПОПЛАВОК двоконтактний поплавцевий вимикач!

Електоро двигун потужністю 1100 квт, двигун однофазний, асинхронний, подвійне ущільнення з керамографіту, дає можливість використовувати насос із побутовою метою (Хоть на щодень!) у той час як інші конкуренти виробляють продукцію 2, 5 квт 3 квт, що не дає змогу використовувати її для населення, оскільки електропроводина не в усіх зможе витримати!
Корпус двигуна DELTA WQD 1. 1 виготовлений із Високоміцного Чугуна, що на ряду з конкурентами з (пластиковими корпусами) дає йому чималу перевагу! Насоси з чавунами корпусами менш схильні до корозії й руйнування, що збільшує його термін експлуатації!
Внутрішня (ЗАБІРНА КАМЕРА) насоса DELTA WQD 1. 1 також чавунна (відкритого типу) насос обладнаний подрібнювачем (крильчатка чавунна) що помітно навіть не озброєним поглядом, якщо перевернути насос!

Конструктивно забірна камера DELTA WQD 1. 1 зроблена правильно та грамотно, насос із чавунною спідницею (є можливість опустити його на дно), і ще одна не мене головна перевага, крильчатка геометрично зроблена з правильним нахилом лопатей, для того щоб переробляти величезний об'єм рідини 10 штук/в годину! ОСТЕРІГАЙСЯ!! на насосах-обманка пластикова!
Вихідний патрубок насоса діаметром 50 мм — 2 дюйми, що дає змогу приєднувати не тільки дренажний шланг, але й пожежний рукав! Мережевий кабель завдовжки 5 м! В експлуатації дуже простий насос насамперед заглибний!
Насос опускається на дно (ВИГРЕБНОЇ ЯМИ), опускається на тросу або на будь-якій мотузці, вмикається насос за допомогою поплавцевого вмикача! (ПОПЛАВОК У ВЕРТИКАЛЬНОМУ ПОЛОЖНІЇ-НАСІС ВМИК І РОБОТУЄ! Коли поплавець лягає в горизонт із насосом-НАСОС ВИМИКАННЯ!
Цей насос підіймає воду на висоту 7-8 метрів ЦАП ПРОВЕРЕНО Клінтамі об'єм рідини, що перекачується, 10 штук/год!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 6 м |
| Пропускна здатність | 10 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Підвищення тиску | Ні |
| Максимальна глибина занурення | 7 м |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 15 мм |
| Вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Тип ротора | Сухий |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 350 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 4 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 35 град. |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
- Ціна: 2 480 ₴



