ДРЕНАЖНО -фекальний НАСОС WISLA QDX 1, 5 КВТ
Гарантія 5 років.
- Гарантія на товар здійснюється в сервіс центрах в таких містах як ХАРКІВ! WISLA це польська торгова марка! КОМПАНІЯ WISLA-INGINEERING!
- Призначений ДЛЯ викачування ВИГРІБНИХ ЯМ! -стоки нечистот З приватних будинків де каналізація змішаного типу, мається на увазі (кухня ванна і можливо туалет)
По друге! Цей насос чудово зарекомендував себе для ВИКАЧУВАННЯ НЕ ВЕЛИКИХ ВОДОЙМ! НАСОС в роботі практично безшумний і не примхливий, охолоджується тією рідиною, яку сам качає!

Всі насоси заглибного типу!! оснащені (ТЕПЛОВОЇ ЗАХИСТОМ) а також (захистом від сухого ходу) ПОПЛАВОК двоконтактний поплавковий вимикач! Поплавковий вимикач дозволить включати і вимикати насос повністю в автоматичному режимі. Щоб уникнути поломок завод виробник рекомендує не більше 30 включень на годину! Электоро двигун WISLA QDX потужністю 1, 5квт!
Електродвигун маслонаповнений, повністю ізольований від контакту з перекачуваним середовищем, двигун однофазний, асинхронний, подвійне ущільнення з керамографита, дає можливість використовувати насос в побутових цілях (Хоч щодня!) Корпус двигуна WISLA QDX виготовлений з Високоміцного Чавуну!

Плюсом даного матеріалу є висока стійкість до механічних пошкоджень, що на ряду з конкурентами (пластиковими корпусами) дає йому значну перевагу! Насоси з чавунними корпусами менш схильні до корозії і руйнування, що збільшує його термін експлуатації!
Внутрішня (ЗАБІРНА КАМЕРА) насоса чавунна (ВІДКРИТОГО ТИПУ) насос оснащений ПОДРІБНЮВАЧЕМ (ЧАВУННА КРИЛЬЧАТКА-ВОДОМЕТ), що помітно навіть неозброєним оком якщо перевернути насос! РОБОЧИЙ ВАЛ НАСОСА виготовлений з НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ марка AISI 304 обертається на шарикопідшипниках які не вимагають обслуговування! Ущільнення валу складається з торцевого механічного конусного ущільнення (розташованого в масляній камері)

Ущільнення валу виготовляється з керамографита і карбіду-кремнію! ПРИЧОМУ ЦЕ УЩІЛЬНЕННЯ ВИКОРИСТОВУЄ ТІЛЬКИ КОМПАНІЯ WISLA-INGINEERING! РЕКОМЕНДУЄМО перед використанням насоса використовувати (бактерії для вигрібних ям і туалетів) або розбавляти вміст (ДО КОНСИСТЕНЦІЇ ВОДИ) тільки так можна домогтися рівної роботи НАСОСА уникнути перегрівів двигуна!!
ВИГОТОВЛЯЄТЬСЯ з чавунною спідницею, ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ розділилися одні кажуть що зручніше з чавунною спідницею, щоб на дно ставити можна було, ІНШІ кажуть що більш продуктивні насоси з ВІДКРИТОЮ КАМЕРОЮ для більш якісної та продуктивної роботи!!
Камера насоса і ще одне не менш головна перевага, крильчатка геометрично зроблена з правильним нахилом лопатей, для того щоб переробляти величезний обсяг рідини 10 кубів /в годину! ОСТЕРІГАЙТЕСЯ!! на підроблених насосах крильчатка пластикова! Вихідний патрубок насоса діаметром 50мм -2 дюйма, що дає можливість приєднувати не тільки дренажний шланг але і пожежний рукав! Мережевий кабель довжиною 5м.

В експлуатації дуже простий насос насамперед занурювальний! Насос опускається на дно (ВИГРІБНОЇ ЯМИ), опускається на тросі або на будь мотузці, включається насос за допомогою поплавкового вимикача! (ПОПЛАВОК У ВЕРТИКАЛЬНОМУ ПОЛОЖЕННІ-НАСОС ВКЛЮЧЕНИЙ І ПРАЦЮЄ! Коли поплавок лягає в горизонт з насосом -НАСОС ВИМИКАЄТЬСЯ!
Даний насос піднімає воду на висоту 7-8 метрів ЦЕ ПЕРЕВІРЕНО КЛІЄНТАМИ обсяг перекачується рідини 10кубов/год!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Якість води | Брудна |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальна глибина занурення | 7 м |
| Вага | 13 кг |
| Максимальний напір | 8 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Частота | 50 Гц |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Пропускна здатність | 10 куб.м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Ні |
| Виробник | Wisla |
| Додаткові характеристики | |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 4 град. |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 35 град. |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Ширина | 280 мм |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Висота | 350 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Тип ротора | Сухий |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
- Ціна: Ціну уточнюйте





