
Насос занурювальний шнековий Taifu SOLAR для сонячних панелей 3TSS1.4-100-48/500 DC 4х0,17 кВт
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
+380 (68) 024-52-38
менеджер- +380 (95) 131-18-38Керiвник вiддiлу продаж
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Глибинний насос призначений для роботи не з постійним а змінним струмом (для СОНЯЧНИХ БАТАРЕЙ)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Підвищення тиску | Ні |
| Виробник | Taifu |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір вхідного підключення | 3/4" |
| Бренд | Taifu SOLAR |
| Артикул | 3TSS1410048500DCTAIFU |
| Максимальний витрата, л/хв | 23 |
| Споживана потужність, Вт | 500 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь |
| Комплектація | Насос, кабель з євровилкою, інструкція, гарантійний талон |
| Механізм насоса | Шнековый |
| Гарантія на гідравлічну частину | 12 міс. |
| Допустимая температура жидкости, °C | 40 |
| Корпус насоса | Нержавеющая сталь |
| Тип підключення | Різьба |
| Обмотка статора | Мідь |
| Вага нетто, кг | 12 |
| Розмір вихідної підключення | 3/4" |
| Максимальний напір, м | 120 |
| Діаметр насоса | 3" |
| Гарантія на електродвигун | 36 міс. |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип виробу | Занурювальний насос шнековий |
| Робоче колесо | Немає |
| Якість води | З домішкою піску та глини |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


