
Насос вихровий поверхневий VODOMET QB-60 0,37 кВт(ДЛЯ НАСОСНОЇ СТАНЦІЇ)
1 389 ₴
- Готово до відправки
+380 (68) 024-52-38
менеджер- +380 (95) 131-18-38Керiвник вiддiлу продаж
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос поверхностный вихревой VODOMET QB-60 0, 37 кВт
- Призначений для насосних станцій з встановленням як на гідро-бак, так і в парі з Електронним Прес-контролем (автоматикою).
- Виготовлений на заводі VODOMET Словения
- Корпус насоса виготовлений з ЧАВУНУ.
- Плюсом даного матеріалу є висока стійкість до механічних пошкоджень, що на ряду з конкурентами (пластиковими корпусами) дає йому значну перевагу!
Насоси з корпусами з ЧАВУНУ менш схильні до корозії і руйнування, що збільшує його термін експлуатації! Крильчатка всередині насоса виготовлена з латуні, вал насоса з нержавіючої сталі! Монтажні підключення насоса 1 дюйм стандартно як на всій лінійці насосів.

По роботі даного насоса нарікань з боку покупців не виявлено, працює чітко і рівно, рекомендується встановлювати міцно на кріпильні отвори на бак або іншу підготовлену платформу (у рівень) щоб максимально знизити рівень вібрації і шуму! Як правило встановлюється в приміщеннях, а так само в приямках і колодязях має вологозахист, так само оснащений захистом від перегріву!
Використовується для роботи з чистою водою, забезпечення водопостачання водою житлових будинків і квартир! Даний агрегат може забезпечити 1-2 точки води, будинку або квартири наприклад (кухня і пральна машина), (або ванна і туалет).
За заявленим характеристикам
- Потужність 370ват
- піднімає воду на висоту 5-6 метрів і здатний подати воду на відстань 30метров
- продуктивність-35л/в хв, 2. 1куба в годину
У нас Ви завжди можете отримати якісну консультацію, готові підказати і запропонувати! ВИСЛУХАТИ ВАС!! запропонувати варіанти а також отримати консультацію!! Менеджер Антон до Ваших послуг! На деякі насоси діє СЕЗОННА АКЦІЯ з БЕЗКОШТОВНОЇ ДОСТАВКИ! Уточняйте у Вашого Менеджера!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Womar |
| Вид насоса | Вихровий |
| Максимальний напір | 30 м |
| Пропускна здатність | 2.1 куб.м/год |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Підвищення тиску | Так |
| Глибина до дзеркала води | 4 м |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість водозабірних точок | 1 |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Тип ротора | Сухий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP65 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 4 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 35 град. |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Максимальна кількість пусків в годину | 30 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір вхідного підключення | 1" |
| Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм | 295x150x170 |
| Бренд | Womar |
| Артикул | WOMARQB60 |
| Максимальний витрата, л/хв | 33 |
| Споживана потужність, Вт | 370 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь |
| Комплектація | Насос, кабель з євровилкою, інструкція, гарантійний талон |
| Механізм насоса | Вихровий поверхневий |
| Гарантія на гідравлічну частину | 12 міс. |
| Допустимая температура жидкости, °C | 40 |
| Макс. глибина всмоктування, м | 8 |
| Тип підключення | Різьба |
| Обмотка статора | Мідь |
| Вага нетто, кг | 5,2 |
| Розмір вихідної підключення | 1" |
| Максимальний напір, м | 33 |
| Допустима температура навколишнього середовища, °С | 40 |
| Гарантія на електродвигун | 12 міс. |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Напруга мережі, В | 220/230 |
| Тип виробу | Поверхневий насос вихровий |
| Робоче колесо | Латунь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 389 ₴


